Sebze Suları İle Sofranızı Renklendirin

Dünyada asitli içecek tüketiminin artması ve bu durumun insan sağlığını ciddi anlamda tehdit etmesinden dolayı sebze sularının önemi son yıllarda giderek artıyor. Özellikle sebze suyu tüketme alışkanlığı Japonya'dan tüm dünyaya hızlı bir şekilde yayılıyor.

Siz de sağlığınız için doğal ve katkısız TAT Sebze-Meyve Suyu (SMS) kullanmaya başlayarak önemli bir adım atabilirsiniz.

İnsan her meyveyi ve sebzeyi sevmez fakat SMS'i rahatlıkla içebilir. Böylelikle meyve ve sebzelerden alınması gereken vitaminleri daha kolay ve rahat şekilde almış olur.

#

Gün içinde tüketeceğiniz iki bardak SMS ile günlük almanız gereken vitamin ve minerali karşılamış olacaksınız. Böylelikle gün boyunca enerjik ve dinamik olacak, vücudunuzu ise mevsimsel hastalıklardan korumuş olacaksınız.

Beton yığınlarının içinde doğal hayattan uzak, hava kirliliği ile boğuşan çoğunluk için SMS doğa ile kucaklaşmak için güzel bir yol. Ayrıca düzenli olarak tüketilen SMS kan dolaşımını hızlandırıyor. Sakinleşmenizi ve gevşemenizi sağlıyor.

SMS tüketim alışkanlığı çok yaygın olmamakla birlikte uzmanların ısrarla bol miktarda tüketilmesi gerektiği ile ilgili uyarıları sayesinde, SMS tüketiminin ne kadar önemli olduğunun farkına varılmaya başlandı. Tabii ki tüketeceğiniz SMS'lerin %100 doğal ve katkısız olmasına özen göstermelisiniz.

Misafirlerinize veya kendinize hazırladığınız mükellef bir sofrada doğanın sizlere sunduğu sağlıklı SMS'lerin renkli dünyasına yer vermek sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için doğru bir adım olabilir.

Kırmızı sebze ve meyveler, yeşil sebze ve meyveler, turuncu sebze ve meyvelerin lezzetleri dışında sofraya kattıkları renk şölenini ise unutmamak lazım.

Ayrıca doğanın renklerine sahip Tat SMS'leri şeffaf ve zarif bardaklarda ikram ederek elde edeceğiniz masadaki ahenkli ve eğlenceli görüntü ile herkesi büyüleyerek şaşırtacaksınız.

Sağlıklı beslenmenin ve sağlıklı yemeklerin yanında doğal sebze ve meyvelerin mis gibi kokusu ile rengârenk halleri sofranıza neşe ve huzur getirecektir.

#

Özgür ve yaratıcı ol! TAT SMS'leriyle kendi özel formülünü yarat; herkesi hayran bırak!

TAT Doğal SMS'leri kullanarak farklı kokteyller hazırlamanız mümkün.

Misafirlerinize, sevdiklerinize ve çocuklarınıza sağlıklı, rengarenk ve çekici kokteyller hazırlayın. İstediğiniz adı verin, istediğiniz lezzeti yaratın.

Tat SMS'leri ile yemeklerinize sağlık, mutluluk ve keyif katın.

Kivi ve limon düeti

100'er gr kivi (2 - 3 adet) ile kavunu (dörtte biri), 150 ml soğuk yeşil çay ve 1 yemek kaşığı öğütülmüş naneyle mikser yardımıyla püre haline getirin. Süzgeçten geçirin ve üzerine 2 yemek kaşığı limon suyu ekleyin. Kırılmış buz parçalarıyla servis yapın.

Yeşil hazine

100 gr ıspanağı kaynayan tuzlu suda 1 dakika boyunca haşlayın. Süzgeçten geçirdikten sonra üzerine su gezdirin, ince ince kıyın. Ispanağı, daha önce hazırlamış olduğunuz 100 ml soğuk sebze suyunu ve 200 gr yoğurdu bir mikser yardımıyla püre haline getirin. Tüm malzemeleri süzgeçten geçirin. Sebze kokteylini soğuk olarak servis yapın. İsterseniz üzerine karabiber serpebilirsiniz.

Çilek püresi

150 gr çileği yıkadıktan sonra küçük küçük doğrayın. Çilekleri, 150 ml sütü, 2 yemek kaşığı greyfurt suyunu ve 1 yemek kaşığı buğday tanesini mikser yardımıyla püre haline getirin, süzgeçten geçirin. Soğuk olarak servis yapın.

TAT'lı Bilgiler